Marta Dudek wystąpiła w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 12, które odbyły się w Pabianicach, a organizatorem był MMKT Łęczyca.
 
Reprezentantka Szkoły Tenisa Winner Piotrków Trybunalski, wywalczyła złoty medal w singlu i wspólnie z Leną Miszczak (Pabianicki Klub Tenisowy) , sięgnęła po srebro w deblu.
 
W grze pojedynczej, podopieczna Macieja Wściubiaka i Dariusza Rybarczyka (przygotowanie ogólnorozwojowe), wygrała grupę eliminacyjną i  awansowała do grupy finałowej. Po rozegraniu meczów systemem " każda z każdą ", wszystkie trzy zawodniczki miały po jednym zwycięstwie i jednej porażce. O ostatecznej kolejności w turnieju, zadecydował stosunek wygranych gemów do przegranych, w którym Marta okazała się najlepsza i została Halową Mistrzynią Województwa Łódzkiego Skrzatek 2020 roku.
 
MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA, TO DOPIERO JEDEN Z PIERWSZYCH KROKÓW 11 LETNIEJ MARTY DUDEK. NALEŻY JEDNAK PODKREŚLIĆ, ŻE ZŁOTY MEDAL W SINGLU, TO EFEKT NIEBYWALE DOJRZAŁEJ JAK NA TEN WIEK KONSEKWENCJI W REALIZOWANIU ZAŁOŻEŃ TAKTYCZNYCH W MECZU Z MARLENĄ DOMARADZKĄ (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) ORAZ WALKI O KAŻDY PUNKT I DO SAMEGO KOŃCA, W PRZEGRANYM MECZU Z ZUZANNĄ LESMAN ( PABIANICKI KLUB TENISOWY).
 
TAKIE CECHY, TAK MŁODEJ ZAWODNICZKI, TO NIEWĄTPLIWIE ZWIASTUN PRZYSZŁYCH SUKCESÓW - DOBRA ROBOTA MARTUSIA ;)
WYNIKI SINGIEL - GRUPA ELIMINACYJNA " A "
 
M. DUDEK (ST WINNER) - N. JASIŃSKA (MMKT ŁĘCZYCA) 6/2 6/0
M. DUDEK (ST WINNER) - M. GÓRNA (PABIANICKI KLUB TENISOWY) 6/0 6/0
 
GRUPA FINAŁOWA
 
M. DUDEK (ST WINNER) - M. DOMARADZKA (TUKS Kozica Piotrkó Tryb.) 6/3 6/0 ret.
M. DUDEK (ST WINNER) - Z. LESMAN (PABIANICKI KLUB TENISOWY) 1/6 4/6
 
WYNIKI DEBEL 
 
1/2 FINAŁU M. DUDEK / L. MISZCZAK (ST WINNER / PKT) - N. JASIŃSKA / N. MENCIK (MMKT / AT KOBIERSKI ŁÓDŹ) 6/3 6/3
 
FINAŁ M. DUDEK / L. MISZCZAK (ST WINNER / PKT) - Z. LESMAN / M. DOMARADZKA (PKT / TUKS Kozica) 1/6 2/6