10 letnia Marta Dudek okazała się najlepsza w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek, który odbył się w Radomsku. Zawodniczka Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego " AS " w grupie " B " pokonała Gabrielę Wasiak z Rzeczycy 6/1 6/1 i Lenę Markowską ( CSiR Dąbrowa Górnicza ) 7/5 6/3. W ćwierćfinale Marta wygrała z Alicją Wcisło ( Klub Miedzeszyn Warszawa ) 6/1 6/3, a w półfinale z Wiktorią Pastuszyńską ( PKT Pabianice ) 6/2 6/0. 

W finale podopieczna Maćka Wściubiaka pokonała o dwa lata starszą Wiktorię Chmielewską ( AT Masters Radom ) 6/4 6/2.
W grze podwójnej Marta wspólnie z Leną Markowską przegrały w finale z parą W. Chmielewska / W. Lubaszka ( AT Masters Radom / KT Warszawianka Warszawa ) 6/2 3/6 9/11.

GRATULACJE MARTUSIA ! ! !

DOBRY POCZĄTEK WSPÓŁPRACY ;)

 
Łukasz Łuczka wystąpił w grupowym Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Piotrkowie Trybunalskim. W grze pojedynczej zawodnik Szkoły Tenisa Winner odniósł jedno zwycięstwo, trzy porażki i ostatecznie zajął szóste miejsce.
 
W grze podwójnej podopieczny Maćka Wściubiaka wystąpił wspólnie z Grzegorzem Stysiem (Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa). Mimo drugiego rozstawienia duet Łuczka/Styś okazał się najlepszy w całym turnieju ! ! !
 
BRAWO CHŁOPAKI - DOBRA ROBOTA ŁUKI ;)
 
WYNIKI SINGIEL :
 

Czytaj więcej: PIERWSZY TRIUMF ŁUKASZA W DEBLU

 
Bardzo miło nam poinformować, że od maja 2019 roku, nową podopieczną trenera Maćka Wściubiaka została 10 letnia bełchatowianka Marta Dudek.
 
Marta jest czołową krasnalką województwa łódzkiego i reprezentuje barwy klubu BTS "AS" Bełchatów.
 
Trener Wściubiak dołączył do teamu, w którym są przede wszystkim, bardzo profesjonalnie zaangażowani rodzice Marty, oraz specjalista od przygotowania motorycznego Pan Dariusz Rybarczyk - Trener Klasy Mistrzowskiej.
 
POWODZENIA DLA TEAMU I ZACZYNAMY ZABAWĘ Z TENISEM ;) ;) ;)
 
 
Dwa tygodnie spędził na treningach z Maćkiem Wściubiakiem mieszkający na stałe w Szwajcarii 12 letni Levi Bialik.
 
W Piotrkowie Trybunalskim Levi doskonalił swoje umiejętności na zajęciach indywidualnych, a także na sparingach z zawodnikami Szkoły Tenisa Winner.
 
DOBRA ROBOTA LEVI ;)
 

         Zapraszamy do wsparcia 1. Pabianickiego Charytatywnego Biegu CORIN onko-run, który odbędzie się w ramach Pikniku „Zdrowa Rodzina” w Pabianicach w dniu 2 czerwca 2019, w godz. 10-15. Jest to spotkanie organizowane przez Urząd Miasta w Pabianicach oraz Fundację „ Zdrowy Biust”.

Myślą przewodnią pikniku i biegu będzie profilaktyka, promocja zdrowego stylu życia i właściwych postaw prozdrowotnych.
Podczas pikniku będzie możliwość spotkania się z lekarzami o wielu specjalizacjach i bezpłatnych konsulatcji. Swój udział potwierdzili lekarze specjaliści w dziedzinie raka prostaty, jelita grubego, raka piersi z PCM w Pabianicach. Będzie z nami dr hab. n. med. prof. nadzw. ICZMP Marek Zadrożny – Kierownik Kliniki Chorób Piersi, członek rady Fundacji „Zdrowy Biust”, którego mieli Państwo możliwość poznać podczas spotkania.

 

Dostępne będą mobilne punkty bezpłatnych badań:

- dermobus,

- osteobus,

- spirobus,

- kardiobus,

- dentobus,

- krwiobus,

- mammobus.

Choroby nowotworowe są zmorą naszych czasów. W zaawansowanej chorobie nowotworowej współczesna medycyna nie potrafi zaoferować choremu terapii prowadzącej do całkowitego wyleczenia. Niezmiernie istotne jest zatem wczesne rozpoznanie objawów i zgłoszenie się do lekarza. Bagatelizowanie dolegliwości opóźnia diagnozę i niweczy szanse na zdrowie i na życie. Pamiętajmy o tym, dbajmy o siebie i swoją rodzinę - badajmy się!

Apelujemy o włączenie się Państwa w akcję wsparcia osób z chorobami nowotworowymi.

Każdy z nas zetknął się z nią – w rodzinie, wśród przyjaciół, znajomych, w pracy. Bieg ma na celu pokazanie solidarności z osobami doświadczonymi onkologicznie. Biorąc w nim udział wyrażamy swoje wsparcie dla wszystkich zmagających się z nowotworami i pokazujemy jak ważna jest profilaktyka. Zapraszamy do zapisów na bieg i marsz – na stronie www.zdrowybiust.eu!

W CORIN onko-run nie chodzi o sportową rywalizację, zwycięstwa, tu najważniejsza jest chęć pokazania, że chorzy nie są w chorobie sami!

Uczestnicy Biegu CORIN onko-run otrzymają specjalnie zaprojektowane koszulki: kobiety pobiegną w różowych - symbolizujących walkę z nowotworem piersi, a mężczyźni w niebieskich - jako wyraz wsparcia dla zmagań z nowotworami prostaty.

Dla tych osób, które nie są miłośnikami biegania jest przygotowany marsz z kijkami - Nordic Walking.

A Ci, którzy nie chcą, nie lubią, nie mogą biegać, czy maszerować, albo dzieli zbyt duża odległość od Pabianic i nie mogą osobiście uczestniczyć w biegu i marszu CORIN onko-run mają możliwość uczestniczenia w nim wirtualnie! Otrzymają koszulkę i dyplom, jak każdy uczestnik biegu i marszu.

Pomożesz? Jeśli tak – zabiegaj o zdrowie i biegnij z nami! Czekamy na każdego z Was!