Marta Dudek wystąpiła w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 12, które odbyły się w Sobocie.
Debiutująca w oficjalnych Mistrzostwach Polski, podopieczna Macieja Wściubiaka, udanie przeszła eliminacje i bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszej rundzie turnieju głównego.
11 letnia Marta Dudek po raz pierwszy reprezentowała barwy Szkoły Tenisa Winner Piotrków Trybunalski ;)

DOBRA ROBOTA MARTUSIA ;)

HALOWĄ MISTRZYNIĄ POLSKI DO LAT 12 ZOSTAŁA OLIWIA KUSZEL Z TORUŃSKIEJ AKADEMII TENISOWEJ - GRATULACJE !

WYNIKI :

ELIMINACJE

1R M. DUDEK (ST WINNER) - M. RYBKOWSKA (ST TIEBREAK WARSZAWA) 6/1 6/0

2R M. DUDEK (ST WINNER) - M. KOWALIK ( WARSAW TENNIS ACADEMY) 6/7(5) 6\0 10\4

TURNIEJ GŁÓWNY

1R M. DUDEK (ST WINNER) - H. GIŻEWSKA (SOPOT TENIS KLUB) 4/6 2/6

Szkoła Tenisa Winner przygotowała w okresie świąteczno-noworocznym turnieje grupowe, w których podopieczni Macieja Wściubiaka rywalizowali ze sobą systemem "każdy z każdym".
Zwycięzcami swoich grup zostali: Jan Byczkowski, Jakub Bąbol i Stanisław Stachowicz.
Po zakończonych turniejach wszyscy uczestnicy otrzymali medale i słodkie upominki.
 
BRAWO DZIECIAKI ;)
 
KLASYFIKACJA GRUP:
 
GRUPA NIEBIESKA
 
1. JAN BYCZKOWSKI
2. WIKTORIA JACUKOWICZ
3. IGA GÓRNA
 
GRUPA OPEN
 
1. JAKUB BĄBOL
2. FRNCISZEK NALEPA
3. KAROLINA BĄBOL
4. DAWID MICHALEWSKI
 
GRUPA POMARAŃCZOWA
 
1. STANISŁAW STACHOWICZ
2. ADAM WŚCIUBIAK
3. MAJA KABZIŃSKA
4. ADA HERMAN

Reprezentant Szkoły Tenisa Winner Łukasz Łuczka wystąpił w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowanym przez TUKS Kozica.
Podopieczny Maćka Wściubiaka wspólnie ze Stanisławem Rusieckim (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź) okazał się najlepszy w grze podwójnej, a w grze pojedynczej dotarł do półfinału.

Było to trzecie zwycięstwo Łukasza w deblu i pierwszy półfinał w singlu - WIELKIE BRAWA !!!

WYNIKI SINGIEL GRUPA "C"

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) - A. ŚWIATŁOWSKI (TUKS KOZICA) 6/3 6/2
Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) - M. NOWAK (MATCHPOINT ŻYRARDÓW) 6/1 6/1

PÓŁFINAŁ

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) - A. SZARY (KT ASTRA KSIĄŻENICE) 1/6 1/6

 

WYNIKI DEBEL

PÓŁFINAŁ

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) / S. RUSIECKI (AT KOBIERSKI ŁÓDŹ) - P. KOLASA / M. NOWAK (MATCHPOINT ŻYRARDÓW) 6/2 6/2

FINAŁ

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) / S. RUSIECKI (AT KOBIERSKI ŁÓDŹ) - N. KANAKASABAPATHY (KLUB MIEDZESZYN WARSZAWA) / SZ. MARSZ (KLUB TENISOWY WARSZAWIANKA WARSZAWA) 6/2 6/2

Podopieczne Maćka Wściubiaka, Marta Dudek i Karolina Bąbol wzięły udział w XVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Krasnalek i Krasnali, które tradycyjnie zostały zorganizowane w Piotrkowie Trybunalskim przez TUKS Champions - Team i TUKS Kozica. 10 letnia Marta, reprezentantka BTS " AS " Bełchatów zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej oraz wspólnie z Wiktorią Nowicką (ŚCT Pszczyna) wywalczyła srebro w grze podwójnej - WIELKIE GRATULACJE MARTUSIA ! ! !

Niestety nie udało się wygrać pierwszego meczu w kategorii krasnalek Karolinie Bąbol, ale to dopiero początek przygody z turniejami dla 9 letniej zawodniczki Szkoły Tenisa Winner ;)

Najlepszą krasnalką okazała się Lena Markowska (CsiR Dąbrowa Górnicza), a najlepszym krasnalem został Juliusz Stańczyk (SKT Promasters Szczecin) - GRATULACJE !

 

 

MEDALE SINGIEL :

1. Lena Markowska (CsiR Dąbrowa Górnicza) - ZŁOTO

2. Zuzanna Lesman (PKT Pabianice) - SREBRO

3. Marta Dudek (BTS AS Bełchatów) i Wiktoria Nowicka (ŚCT Pszczyna) - BRĄZ

 

MEDALE DEBEL :

1. Zuzanna Lesman (PKT Pabianice) i Anna Czechowicz (UKS Aktywni 44 Łódź) - ZŁOTO

2. Marta Dudek (BTS AS Bełchatów) i Wiktoria Nowicka (ŚCT Pszczyna) - SREBRO

3. Laura Caruk (KT Break Warszawa) i Julia Płocharczyk (Tennis Club Mrągowo) oraz Julia Borowik i Lena Markowska (CsiR Dabrowa Górnicza) - BRĄZ

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował coroczny cykl 4 turniejów wakacyjnych dla dziewczyn i chłopców do lat 10, 14 i w kategorii Open. We wszystkich kategoriach w "GRAND PRIX - WAKACJE 2019" udział wzięło 16 zawodników. Po ostatnim turnieju organizator turnieju, Pan Jacek Wężyk wręczył puchary dla najlepszych oraz upominki dla wszystkich uczestników.


GRATULUJEMY ! ! !

 

"GRAND PRIX - WAKACJE 2019" :

 

10 LAT DZIEWCZYNY I CHŁOPCY

1. NALEPA FRANCISZEK - ST WINNER 12 PUNKTÓW
2. PASTUSZKA MILAGROS - KOZICA 10
3. SŁODKIEWICZ JULIUSZ - CHAMPIONS 6
4. BĄBOL KAROLINA - ST WINNER 2

 

14 LAT DZIEWCZYNY I CHŁOPCY

1. ŚWIATŁOWSKI ALEKSANDER - KOZICA 34 PUNKTY
2. KRAWCZYK NATAN - KOZICA 20
3. STACHOWICZ LUDWIG - CHALLENGE 19
4. SOŃTA MATEUSZ - KOZICA 12
5. MACIOŁEK WIKTOR - KOZICA 7
6. BĄBOL JAKUB - ST WINNER 3
7. BUCHALSKA IGA - ST WINNER 2
8. WALASEK SZYMON - KOZICA 1

 

OPEN DZIEWCZYNY I CHŁOPCY

1. KRAK JAKUB - CHALLENGE 16 PUNKTÓW
2. NALEPA MACIEJ - ST WINNER 12
3. RENKIEL MIŁOSZ - KOZICA 10
4. NADAJEWSKA MARTA - PSZCZYNA 6