Bardzo miło nam poinformować, że od maja 2019 roku, nową podopieczną trenera Maćka Wściubiaka została 10 letnia bełchatowianka Marta Dudek.
 
Marta jest czołową krasnalką województwa łódzkiego i reprezentuje barwy klubu BTS "AS" Bełchatów.
 
Trener Wściubiak dołączył do teamu, w którym są przede wszystkim, bardzo profesjonalnie zaangażowani rodzice Marty, oraz specjalista od przygotowania motorycznego Pan Dariusz Rybarczyk - Trener Klasy Mistrzowskiej.
 
POWODZENIA DLA TEAMU I ZACZYNAMY ZABAWĘ Z TENISEM ;) ;) ;)
 
 
Dwa tygodnie spędził na treningach z Maćkiem Wściubiakiem mieszkający na stałe w Szwajcarii 12 letni Levi Bialik.
 
W Piotrkowie Trybunalskim Levi doskonalił swoje umiejętności na zajęciach indywidualnych, a także na sparingach z zawodnikami Szkoły Tenisa Winner.
 
DOBRA ROBOTA LEVI ;)
 

         Zapraszamy do wsparcia 1. Pabianickiego Charytatywnego Biegu CORIN onko-run, który odbędzie się w ramach Pikniku „Zdrowa Rodzina” w Pabianicach w dniu 2 czerwca 2019, w godz. 10-15. Jest to spotkanie organizowane przez Urząd Miasta w Pabianicach oraz Fundację „ Zdrowy Biust”.

Myślą przewodnią pikniku i biegu będzie profilaktyka, promocja zdrowego stylu życia i właściwych postaw prozdrowotnych.
Podczas pikniku będzie możliwość spotkania się z lekarzami o wielu specjalizacjach i bezpłatnych konsulatcji. Swój udział potwierdzili lekarze specjaliści w dziedzinie raka prostaty, jelita grubego, raka piersi z PCM w Pabianicach. Będzie z nami dr hab. n. med. prof. nadzw. ICZMP Marek Zadrożny – Kierownik Kliniki Chorób Piersi, członek rady Fundacji „Zdrowy Biust”, którego mieli Państwo możliwość poznać podczas spotkania.

 

Dostępne będą mobilne punkty bezpłatnych badań:

- dermobus,

- osteobus,

- spirobus,

- kardiobus,

- dentobus,

- krwiobus,

- mammobus.

Choroby nowotworowe są zmorą naszych czasów. W zaawansowanej chorobie nowotworowej współczesna medycyna nie potrafi zaoferować choremu terapii prowadzącej do całkowitego wyleczenia. Niezmiernie istotne jest zatem wczesne rozpoznanie objawów i zgłoszenie się do lekarza. Bagatelizowanie dolegliwości opóźnia diagnozę i niweczy szanse na zdrowie i na życie. Pamiętajmy o tym, dbajmy o siebie i swoją rodzinę - badajmy się!

Apelujemy o włączenie się Państwa w akcję wsparcia osób z chorobami nowotworowymi.

Każdy z nas zetknął się z nią – w rodzinie, wśród przyjaciół, znajomych, w pracy. Bieg ma na celu pokazanie solidarności z osobami doświadczonymi onkologicznie. Biorąc w nim udział wyrażamy swoje wsparcie dla wszystkich zmagających się z nowotworami i pokazujemy jak ważna jest profilaktyka. Zapraszamy do zapisów na bieg i marsz – na stronie www.zdrowybiust.eu!

W CORIN onko-run nie chodzi o sportową rywalizację, zwycięstwa, tu najważniejsza jest chęć pokazania, że chorzy nie są w chorobie sami!

Uczestnicy Biegu CORIN onko-run otrzymają specjalnie zaprojektowane koszulki: kobiety pobiegną w różowych - symbolizujących walkę z nowotworem piersi, a mężczyźni w niebieskich - jako wyraz wsparcia dla zmagań z nowotworami prostaty.

Dla tych osób, które nie są miłośnikami biegania jest przygotowany marsz z kijkami - Nordic Walking.

A Ci, którzy nie chcą, nie lubią, nie mogą biegać, czy maszerować, albo dzieli zbyt duża odległość od Pabianic i nie mogą osobiście uczestniczyć w biegu i marszu CORIN onko-run mają możliwość uczestniczenia w nim wirtualnie! Otrzymają koszulkę i dyplom, jak każdy uczestnik biegu i marszu.

Pomożesz? Jeśli tak – zabiegaj o zdrowie i biegnij z nami! Czekamy na każdego z Was!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Szkoła Tenisa Winner zorganizowała dla swoich podopiecznych wewnętrzne turnieje grupowe, które rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Dzieci biorące udział w zajęciach indywidualnych i dwójkowych zostały nagrodzone za postępy w treningach tenisowych.

GRATULACJE DZIECIAKI ;)

WIELKIE PODZIĘKOWANIA, ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD DLA DZIECI W KATEGORIACH NIEBIESKIEJ i CZERWONEJ, DLA FIRM : ROLSTYL, MF - TRANS i CORIN.

 

KLASYFIKACJA TURNIEJÓW GRUPOWYCH :

GRUPA NIEBIESKA

1. WIKTORIA JACUKOWICZ
2. JAN BYCZKOWSKI
3. IGA GÓRNA

GRUPA CZERWONA

1. ADAM WŚCIUBIAK
2. FELIKS SKRZYCZEWSKI
3. MAJA KABZIŃSKA
4. ADA HERMAN
5. STANISŁAW STACHOWICZ

GRUPA 10-14

1. KAMILA TOMASZEWSKA
2. FRANCISZEK NALEPA
3. JAKUB BĄBOL
4. JULIA TOMASZEWSKA
5. DAWID MICHALEWSKI

GRUPA 12-13

1. IZABELA REJNIAK
2. ANTONI GADZALIŃSKI
3. ŁUKASZ ŁUCZKA
4. MIKOŁAJ OLEJNICZAK

 
Antoni Gadzaliński wystąpił w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów, który odbył się w Szczecinku.
Zawodnik Szkoły Tenisa Winner Piotrków Trybunalski okazał się najlepszy oraz zanotował pierwsze zwycięstwo turniejowe w barwach Winnera ! ! ! 
 
DOBRA ROBOTA ANTONIO ;)
 

WYNIKI :
 
1R A.GADZALIŃSKI ( ST WINNER ) - S.KACZANOWSKI ( BAŁTYK KOSZALIN ) 6/2 6/0
 
ĆWIERĆFINAŁ A.GADZALIŃSKI ( ST WINNER ) - I.PIOTROWSKI ( TT SCORE ELBLĄG ) 6/4 7/5
 
PÓŁFINAŁ A.GADZALIŃSKI ( ST WINNER ) - K.MALARECKI ( AZS POZNAŃ ) 6/2 6/2
 
FINAŁ A.GADZALIŃSKI ( ST WINNER ) - J.KACZOROWSKI ( MKT ŁÓDŹ )  1/6 6/1 10/5