Marta Dudek wystąpiła w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 12, które odbyły się w Pabianicach, a organizatorem był MMKT Łęczyca.
 
Reprezentantka Szkoły Tenisa Winner Piotrków Trybunalski, wywalczyła złoty medal w singlu i wspólnie z Leną Miszczak (Pabianicki Klub Tenisowy) , sięgnęła po srebro w deblu.
 
W grze pojedynczej, podopieczna Macieja Wściubiaka i Dariusza Rybarczyka (przygotowanie ogólnorozwojowe), wygrała grupę eliminacyjną i  awansowała do grupy finałowej. Po rozegraniu meczów systemem " każda z każdą ", wszystkie trzy zawodniczki miały po jednym zwycięstwie i jednej porażce. O ostatecznej kolejności w turnieju, zadecydował stosunek wygranych gemów do przegranych, w którym Marta okazała się najlepsza i została Halową Mistrzynią Województwa Łódzkiego Skrzatek 2020 roku.
 
MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA, TO DOPIERO JEDEN Z PIERWSZYCH KROKÓW 11 LETNIEJ MARTY DUDEK. NALEŻY JEDNAK PODKREŚLIĆ, ŻE ZŁOTY MEDAL W SINGLU, TO EFEKT NIEBYWALE DOJRZAŁEJ JAK NA TEN WIEK KONSEKWENCJI W REALIZOWANIU ZAŁOŻEŃ TAKTYCZNYCH W MECZU Z MARLENĄ DOMARADZKĄ (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) ORAZ WALKI O KAŻDY PUNKT I DO SAMEGO KOŃCA, W PRZEGRANYM MECZU Z ZUZANNĄ LESMAN ( PABIANICKI KLUB TENISOWY).
 
TAKIE CECHY, TAK MŁODEJ ZAWODNICZKI, TO NIEWĄTPLIWIE ZWIASTUN PRZYSZŁYCH SUKCESÓW - DOBRA ROBOTA MARTUSIA ;)
WYNIKI SINGIEL - GRUPA ELIMINACYJNA " A "
 
M. DUDEK (ST WINNER) - N. JASIŃSKA (MMKT ŁĘCZYCA) 6/2 6/0
M. DUDEK (ST WINNER) - M. GÓRNA (PABIANICKI KLUB TENISOWY) 6/0 6/0
 
GRUPA FINAŁOWA
 
M. DUDEK (ST WINNER) - M. DOMARADZKA (TUKS Kozica Piotrkó Tryb.) 6/3 6/0 ret.
M. DUDEK (ST WINNER) - Z. LESMAN (PABIANICKI KLUB TENISOWY) 1/6 4/6
 
WYNIKI DEBEL 
 
1/2 FINAŁU M. DUDEK / L. MISZCZAK (ST WINNER / PKT) - N. JASIŃSKA / N. MENCIK (MMKT / AT KOBIERSKI ŁÓDŹ) 6/3 6/3
 
FINAŁ M. DUDEK / L. MISZCZAK (ST WINNER / PKT) - Z. LESMAN / M. DOMARADZKA (PKT / TUKS Kozica) 1/6 2/6
Mikołaj Olejniczak wystąpił w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików, zorganizowanym przez KT Start Łódź. Reprezentant Szkoły Tenisa Winner wspólnie ze Stanisławem Rusieckim ( MKT Łódź ), po raz pierwszy osiągnął finał w grze podwójnej i po raz drugi wystąpił w ćwierćfinale singla.
 
BRAWO MIKI - DOBRA ROBOTA ! ! !
 
WYNIKI SINGIEL :
FAZA GRUPOWA
 
M. OLEJNICZAK ( ST WINNER PIOTRKÓW TRYB. ) - K. ZAŁOGA ( PABIANICKI KLUB TENISOWY ) 0/6 1/6
M. OLEJNICZAK ( ST WINNER ) - J. WIDLIŃSKI ( MKT ŁÓDŹ ) V/O
M. OLEJNICZAK ( ST WINNER ) - M. KOMAR ( KS AZS AWF WROCŁAW ) 3/6 6/2 12/10
 
1/4 FINAŁU
M. OLEJNICZAK (ST WINNER ) - K. SKÓRNICKI ( AZS POZNAŃ ) 1/6 0/6
 
WYNIKI DEBEL :
M. OLEJNICZAK ( ST WINNER ) / S. RUSIECKI ( MKT ŁÓDŹ ) - J. PALUCH ( KT BŁONIA KRAKÓW ) / J. POKORSKI ( STOW. INTEGRACYJNY KLUB TENISA PŁOCK ) 2/6 7/5 13/11
 
FINAŁ
M. OLEJNICZAK ( ST WINNER ) / S. RUSIECKI ( MKT ŁÓDŹ ) - M. DÓJCZYŃSKI ( MKT ŁÓDŹ ) / J. WIDLIŃSKI ( MKT ŁÓDŹ ) 6/7(1) 5/7

Marta Dudek wystąpiła w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 12, które odbyły się w Sobocie.
Debiutująca w oficjalnych Mistrzostwach Polski, podopieczna Macieja Wściubiaka, udanie przeszła eliminacje i bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszej rundzie turnieju głównego.
11 letnia Marta Dudek po raz pierwszy reprezentowała barwy Szkoły Tenisa Winner Piotrków Trybunalski ;)

DOBRA ROBOTA MARTUSIA ;)

HALOWĄ MISTRZYNIĄ POLSKI DO LAT 12 ZOSTAŁA OLIWIA KUSZEL Z TORUŃSKIEJ AKADEMII TENISOWEJ - GRATULACJE !

WYNIKI :

ELIMINACJE

1R M. DUDEK (ST WINNER) - M. RYBKOWSKA (ST TIEBREAK WARSZAWA) 6/1 6/0

2R M. DUDEK (ST WINNER) - M. KOWALIK ( WARSAW TENNIS ACADEMY) 6/7(5) 6\0 10\4

TURNIEJ GŁÓWNY

1R M. DUDEK (ST WINNER) - H. GIŻEWSKA (SOPOT TENIS KLUB) 4/6 2/6

Szkoła Tenisa Winner przygotowała w okresie świąteczno-noworocznym turnieje grupowe, w których podopieczni Macieja Wściubiaka rywalizowali ze sobą systemem "każdy z każdym".
Zwycięzcami swoich grup zostali: Jan Byczkowski, Jakub Bąbol i Stanisław Stachowicz.
Po zakończonych turniejach wszyscy uczestnicy otrzymali medale i słodkie upominki.
 
BRAWO DZIECIAKI ;)
 
KLASYFIKACJA GRUP:
 
GRUPA NIEBIESKA
 
1. JAN BYCZKOWSKI
2. WIKTORIA JACUKOWICZ
3. IGA GÓRNA
 
GRUPA OPEN
 
1. JAKUB BĄBOL
2. FRNCISZEK NALEPA
3. KAROLINA BĄBOL
4. DAWID MICHALEWSKI
 
GRUPA POMARAŃCZOWA
 
1. STANISŁAW STACHOWICZ
2. ADAM WŚCIUBIAK
3. MAJA KABZIŃSKA
4. ADA HERMAN

Reprezentant Szkoły Tenisa Winner Łukasz Łuczka wystąpił w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowanym przez TUKS Kozica.
Podopieczny Maćka Wściubiaka wspólnie ze Stanisławem Rusieckim (Akademia Tenisowa A. Kobierski Łódź) okazał się najlepszy w grze podwójnej, a w grze pojedynczej dotarł do półfinału.

Było to trzecie zwycięstwo Łukasza w deblu i pierwszy półfinał w singlu - WIELKIE BRAWA !!!

WYNIKI SINGIEL GRUPA "C"

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) - A. ŚWIATŁOWSKI (TUKS KOZICA) 6/3 6/2
Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) - M. NOWAK (MATCHPOINT ŻYRARDÓW) 6/1 6/1

PÓŁFINAŁ

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) - A. SZARY (KT ASTRA KSIĄŻENICE) 1/6 1/6

 

WYNIKI DEBEL

PÓŁFINAŁ

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) / S. RUSIECKI (AT KOBIERSKI ŁÓDŹ) - P. KOLASA / M. NOWAK (MATCHPOINT ŻYRARDÓW) 6/2 6/2

FINAŁ

Ł. ŁUCZKA (ST WINNER) / S. RUSIECKI (AT KOBIERSKI ŁÓDŹ) - N. KANAKASABAPATHY (KLUB MIEDZESZYN WARSZAWA) / SZ. MARSZ (KLUB TENISOWY WARSZAWIANKA WARSZAWA) 6/2 6/2