KLIKNIJ!5 lipca na kortach Legii w Warszawie odbył się Siemens AGD Tennis Day.


Impreza miała charakter charytatywny i pokazowy. Szansę pokazania się otrzymał nasz zawodnik Kamil Majchrzak. To pierwsze takie doświadczenie Kamila.
Tego dnia na pięknym, nowoczesnym obiekcie Legii wiele się działo. Rano swoje mecze rozgrywali młodsi tenisiści rywalizujący w Mistrzostwach Polski do lat 12.


KLIKNIJ!Następnie odbył się finał Oriflame Tennis Kids Cup - miniturniej dla dzieci - podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, zaproszonych przez Fundację Oriflame.


Dzieci miały okazję poodbijać z członkami Siemens AGD Tennis Teamu - Marcinem Matkowskim, Philipem Greskiem, Kamilem Gajewskim i Szymonem Walkowem oraz zaproszonym na imprezę Kamilem Majchrzakiem.

KLIKNIJ!Zarówno na korcie jak i na trybunach spotkać można było gwiazdy. W tenisa grali między innymi Andrzej Supron i Mariusz Czerkawski. Wykład dla młodych tenisistów poprowadził Paweł Habrat, psycholog sportu, szerzej znany z pracy z Reprezentacją Polski w piłce nożnej podczas UEFA EURO™ 2012.

Pierwszym pokazowym meczem był mikst, w którym Kamil wspólnie z Weroniką Foryś rywalizował z Philipem Greskiem i Anią Hertel.

Tego dnia nasz zawodnik rozegrał jeszcze seta z Szymonem Walkowem i mecz wieczoru, deblowe spotkanie Majchrzak/Gresk - Walków/Gajewski.

 

KLIKNIJ!Właśnie 5 lipca Agnieszka Radwańska awansowała do finału Wimbledonu. Fakt ten spotęgował zainteresowanie mediów. Na obiekcie i wokół zobaczyć można było wozy transmisyjne wielu stacji telewizyjnych. Nie brakowało też fotoreporterów.Nasz tenisista doświadczył nieco innej strony sportu. Cieszy fakt, że tenis staje się coraz bardziej popularny. Kto wie, może kiedyś podobną imprezę uda się zorganizować w Piotrkowie?