KLIKNIJ!Rozszalał się nam Maciek. Po podwójnym zwycięstwie w Stalowej Woli, odniósł kolejne sukcesy, tym razem Super Serii, która w dniach 11-13.06 odbyła się w Chorzowie.

 

Zawodnik Winnera "zgarnął" turniej singlowy, z kolei w deblu dotarł do finału.

 

Rozstawiony z nr 2 Maciek rywalizację rozpoczął od II rundy. W spotkaniu z Marcelem Kuzykiem (ZTT Złotoryja) miał zdecydowaną przewagę i zwyciężył 6/1 6/2.

 

Nieco więcej sił zabrał mu pojedynek ćwierćfinałowy z rozstawionym z nr 6 graczem Górnika Bytom Michałem Kuchmaczem. Rywal szczególnie w drugim secie nie zamierzał ułatwiać Domanowi zadania. Nasz zawodnik poradził sobie jednak wzorowo i odnosząc zwycięstwo 6/3 7/5 awansował do półfinału.

 

Tam rozegrał świetny mecz przeciwko nr 3 Szymonowi Bubnickiemu (KS Górnik Bytom). Dotychczasowe wyniki przeciwnika budziły uznanie, jednak Maciek swoją grą zasłużył na jeszcze większe pochwały. Nasz Winner po zwycięstwie 6/1 6/1 zameldował się w finale.Tam już łatwo być nie mogło, gdyż rywalizował z nr 1 turnieju Michałem Dmochowskim (KS Match Point Wrocław). Dramaturgia pojedynku była godna finału. Długi mecz, trzy sety i dużo zdrowia zostawionego przez tenisistów na korcie. Dla nas najważniejszy jest jednak wynik - 6/3 2/6 6/4 dla Maćka!Ciekawie było również w deblu. Maciek wystąpił w nim wspólnie z Tomaszem Kaczmarkiem (TT Świerczewo Poznań). Wszystkie mecze, łacznie z finałowym miały swoją historię. Nasz debel w 1/4 turnieju pokonał parę Szymon Bubnicki/Mateusz Gilner (KS Górnik Bytom/KS Mostostal Zabrze) 7/6(4) 6/3, następnie zwyciężył Dominika Nazaruka  i Gabriela Nowakowskiego (UNTS Warszawa/MKS Szczawno Zdrój) 6/3 7/5.W dramatyczntym finale, zakończonym supertiebreakiem minimalnie lepsi okazali się rozstawieni z nr 1 przeciwnicy - Michał Dmochowski i Karol Stypułkowski (KS Match Point Wrocław/KKT Kędzierzyn Koźle) 6/4 4/6 10/5.

 

Maciek odniósł zwycięstwa w dwóch kolejnych ogólnopolskich turniejach o wysokiej randze. Zarówno wyników, jak i gry gratulujemy. Czekamy również na nową listę klasyfikacyjną PZT. Maciek na pewno awansuje w rankingu. Brawo!