ImageBardzo dobrze zaprezentowali siê zawodnicy, których instruktorem jest Maciek Wściubiak -  Kamil Majchrzak i Karolina Śpiewak, podczas Halowych Mistrzostw Polski skrzatów do lat 12, które odbyły się w dniach 23-26 stycznia 2008 w Pabianicach.

Kamil Majchrzak wystąpił w parze z Pawłem Zawiszą Tuks Kozica Piotrków Tryb. i wywalczył brązowy medal.

Image Image

W singlu nasz zawodnik był rozstawiony z numerem 8. W pierwszej rundzie miał wolny los, a w drugiej pokonał zdecydowanie Maksymiliana Makowskiego MKT Łódź 6-2, 6-1.

W III rundzie uległ koledze deblowemu, Pawłowi Zawiszy Tuks Kozica Piotrków Tryb. 1-6, 1-6.

W deblu Kamil miał więcej szczęścia. Razem z Pawłem Zawiszą pokonali kolejno:

  • Marcina Filipowicza TC Groclin G.Wielkopolski /  Przemysława Michockiego  AZS Poznań         6-3, 6-3
  • Michała Komorowskiego MKS Szczawno Zdrój / Mateusza Terczyńskiego KKT Wrocław           6-2, 6-2.

Po zaciętym, zwycięskim meczu z parą Komorowski / Terczyński, chłopcy niestety opadli z sił. Godzinna przerwa nie wystarczyła na odrobienie sił i w pófinale  Majchrzak - Zawisza ulegli parze Mateusz Górski SKT Sopot i Paweł Kozica Tuks Kozica Piotrków Tryb. 6-1, 6-3.

Niestety nie powiodło się na Mistrzostwach naszej zawodniczce Karolinie Śpiewak. W I rundzie Karolina uległa w singlu Oldze Magierze WTS Deski Warszawa o zaciętym i wyrównanym meczu.

W deblu Karolina wystąpiła w parze z Patrycją Karolak MKT Łódź. Dziewczęta uległy w I rundzie z  Martą Klukowską ST Tie Break Warszawa / Barbarą Wiśniewską NST  6-3, 7-5.

Występ naszych zawodników uważamy za udany. Niestety, jak to w sporcie bywa, wygrywa tylko jeden. Mamy nadzieję, właściwie jesteśmy pewni, że kolejne Mistrzostwa Polski, tym razem Letnie, wypadną jeszcze lepiej. Gratulujemy!