KLIKNIJ!W dniach 4-5 października 2008 roku na kortach przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Tryb.  odbył się Turniej Tenisowy Zakończenia Sezonu w grze podwójnej w kategorii powyżej 65 lat. Do turnieju mogła przystąpić tylko ta para, której łącznie wiek przekraczał 65 lat.  Wymóg ten spełnili zawodnicy występujący w barwach PKTZ Winner:  trener  - Maciej  Wściubiak  oraz Stanisław Kobusiewicz, który doskonale radzi sobie w turniejachz cyklu ATP (Amatorski Tenis Polski).  Nasza para,  jak na Winnerów przystało, zwyciężyła.

KLIKNIJ!W finale reprezentanci PKTZ Winner pokonali  6:4 6:4 parę reprezentującą TUKS Kozica – Bartłomieja Sobczyka i Wiesława Kozicę.Trzecie miejsce w turnieju zajęli Grzegorz Żurkowski i Igor Łobodziński, natomiast czwarte Tomasz Rutowicz i Tomasz Magiera.

KLIKNIJ!Sukces trenera Wściubiaka i Stanisława Kobusiewicza bardzo nas cieszy. Udowodnili oni, ze nie przypadkowo reprezentują barwy PKTZ Winner :)