KLIKNIJ!21 grudnia 2008 roku w pabianickiej hali tenisowej drużyna PKTZ Winner w składzie: Kamil Majchrzak, Maciej Domański i Michał Łągwa rozegrała finał eliminacji regionalnych Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Po trzech ciekawych pojedynkach podopieczni Macieja Wściubiaka pokonali reprezentantów RKS Okęcie Warszawa 3:0

KLIKNIJ!Pierwszym pojedynkiem meczu była gra deblowa, w której Kamil z Maćkiem pokonali Michała Mizińskiego i Marcina Pniewskiego 7:5 6:0.

Zacięty i wyrównany przebieg miały rozgrywane równolegle pojedynki singlowe. Po pierwszych setach nikt niczego nie mógł być jeszcze pewien. Kamil w pojedynku z Michałem Mizińskim rozstrzygnął seta na swoją korzyść w stosunku 6: 2, natomiast Maciek uległ Marcinowi Pniewskiemu 4:6.

W połowie drugich setów wydawało się, że czekają nas pojedynki na pełnym trzy setowym dystansie. Tym razem Maciek pewnie prowadził, natomiast Kamil musiał gonić wynik ze stanu 2:4.

Na szczęście obydwaj nasi tenisiści wykazali się dużą walecznością i rozstrzygnęli sety na swoją korzyść. Wynik 7:5 Kamila już gwarantował zwycięstwo drużynie, natomiast po zwycięstwie 6:3 Maciek powalczyć musiał w trzecim secie. Ostatecznie grając już bez obciążenia psychicznego nasz reprezentant rozstrzygnął trzecią partię na swoją korzyść w stosunku 6:3.

Nasi zawodnicy pokonując sympatycznych, lecz również wymagających przeciwników awansowali do krajowego finału rozgrywanego w Sopocie w dniach 02-04.01.2009. Gratulujemy i życzymy powodzenia.