KLIKNIJ!Pierwsza część sezonu dla Kamila Majchrzaka była bardzo wyczerpująca zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. W związku z tym instruktor PKTZ Winner Maciej Wściubiak zalecił swojemu podopiecznemu kilkudniowy rozbrat z rakietą. Zanim to nastąpiło, niejako przy okazji Kamil wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Wejherowie.

 

 

KLIKNIJ!Rozstawiony z nr 7 Kamil zrealizował plan minimum awansując do ćwierćfinału, w którym uległ 4:6 1:6, późniejszemu zwycięzcy całego turnieju, 14 letniemu Danielowi Radzikowskiemu (TKS Arka Gdynia). W meczu jednak łatwo skóry nie sprzedał, szczególnie w I secie stawiając opór rywalowi.

 

 

KLIKNIJ!Zanim doszło do tego pojedynku nasz zawodnik w II rundzie (w I miał wolny los) pokonał bez straty gema Filipa Krawczyka (KT Return Radom).

 

 

 

KLIKNIJ!W turnieju deblowym Kamil wystąpił w parze z również 12 letnim Hubertem Parchomiukiem (ST TieBreak Warszawa). W pojedynku 1 rundy chłopcy nie mieli większych szans w starciu z parą Daniel Radzikowski/Oskar Tambor (obydwaj TKS Arka Gdynia), gdyż przewaga fizyczna rywali była zbyt duża. Nasza para na pewno nie wystraszyła się przeciwników. Z zadowoleniem oglądaliśmy radość z każdego dobrego zagrania. Ostatecznie Kamil z Hubertem ulegli 4:6 1:6.

 

Po turnieju przyszedł czas na leniuchowanie nad Bałtykiem. Czas odpoczynku i wzmagającego się głodu tenisa. Teraz pod okiem Macieja Wściubiaka Kamil rozpoczyna intensywne przygotowania do II części sezonu.