KLIKNIJ!Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki trenujące pod okiem Macieja Wściubiaka: Lena i Berta Hodorowicz oraz Dominika Opala podczas Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego do lat 14 w Łęczycy w dniach 25-27 lipca 2009 roku. Dominika Opala powróciła po kontuzji klatki piersiowej i zdobyła II miejsce w grze pojedynczej i I miejsce w grze podwójnej w parze z Michaliną Jędrzejczak.
Podopieczna trenera Wściubiaka po kilkutygodniowej przerwie w treningach rozegrała swój pierwszy turniej w Łęczycy nie będąc jeszcze w pełni formy.


W 1 rundzie otrzymałą wolny los, a w ćwierćfinale zmierzyła się z Joanną Świtajską SKT Sopot. Dominika nie miała większych problemów z pokonaniem rywalki  wygrywając zdecydowanie 6/2 6/4.

KLIKNIJ!W półfinale na naszą tenisistkę czekała Kinga Laskowska  NST Łódź. Mecz był zacięty, ale Dominika od początku do końca kontrolowała grę, w efekcie tego to właśnie ona awansowała do finału gry pojedynczej wygrywając 6/1 6/1. Należy również zauważyć, że Dominika spotkała się już kilkakrotnie z Kingą, ale nigdy nie udało się jej zwyciężyć.
Wszyscy oczekiwaliśmy meczu finałowego. Po drugiej stronie siatki stanęła Jędrzejczak Michalina KT Start Łódź. W pierwszych trzech gemach rywalka nie miała nic do powiedzenia. Nasza zawodniczka podjęła walkę, szukała okazji, aby zdobyć punkty.  Niestety nie starczyło Dominice sił, aby utrzymać tak dobrą dyspozycję przez cały mecz, w wyniku czego przegrała 5/7 0/6


W grze podwójnej wystąpiła z Jędrzejczak Michaliną KT "Start" Łódź. W półfinale dziewczęta zwyciężyły Laskowską Kingę NST Łódź/Leśniak Izabelę KS Grzegórzecki Kraków 6/4 6/3, a w finale Piechotę Dominikę MKT Łódź/Kaczmarek Ninę NST Łódź. 6/3 6/4.


KLIKNIJ!Druga zawodniczka PKTZ Winner Berta Hodorowicz w I rundzie zagrała z Niną Kaczmarek i przegrała 3/6 2/6, a Lena Hodorowicz w I rundzie miałą wolny los, a w II rundzie przegrała z Jędrzejczak Michaliną KT "Start" Łódź 2/6 2/6. To kolejny turniej, w którym nasza Lena nie miała możliwości sprawdzenia swoich sił  w swojej kategorii i w wyniku braku zawodniczek zagrała w kategorii do 14 lat, mając 11. Tym bardziej należy docenić jej walkę i ambicje na korcie.KLIKNIJ!
W deblu siostry wystąpiły razem. W półfinale przegrały z parą: Piechota Dominika MKT Łódź/Kaczmarek Nina NST  Łódź 5/7 3/6. Dziewczęta pokazały bardzo dobry tenis, wszystkie gemy to zacięte mecze o każdą piłkę.
Czekamy na kolejne dobre występy naszych winnerów.