KLIKNIJ!Tuż po świętach Bożego Narodzenia, w dniach 27-30 grudnia, w Sopocie odbył się Ogólnopolski Turniej Seria 2 młodzików. Uczestniczyła w nim Karolina Śpiewak, która w parze z Agatą Bieńkowską (WTT Wejherowo) wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej.

 

Sopocka hala tenisowa nie była szczęśliwa dla naszej zawodniczki, która zakończyła potyczki singlowe już w II rundzie ulegając  reprezentantce TKS "Arka" Gdynia - Mai Pindelskiej 3/6 6/2 3/6.

Na szczęście nieudany występ Kajki w singlu nie wpłynął negatywnie na wyniki w grze podwójnej. Nasza winnerka wystąpiła w parze z Agatą Bieńkowską WTT Wejherowo. Dziewczęta, rozstawione z nr 2, pokonały pewnie Kingę Rynkiewicz (SKT Szczecin) i Dominikę Odachowską (KS "Energetyk" Gryfino) 6/1 6/2. W półfinale nasza para również nie pozostawiła większych złudzeń rywalkom. Nie pierwszy już raz Kaja i Agata pokazały, że w grze podwójnej doskonale się rozumieją. Pewne zwycięstwo z Zuzanną Tempczyk (TKS "Arka" Gdynia) i Dorotą Szczygielską (SKT Sopot) 6/2 6/1 zagwarantowało naszym tenisistkom udział w finale.

Zgodnie z przewidywaniami, naprzeciw siebie stanęły pary rozstawione z numerem 1 i 2. Zwyciężyła "jedynka" Olga Magiera (WTS "DeSki" Warszawa) i Paulina Rustecka (UKS "Net" Ożarów Mazowiecki) 6/2 6/3, a nasze dziewczęta zdobyły srebrny medal.