KLIKNIJ!19 grudnia w Warszawie nasze dziewczęta rozegrały mecz na szczeblu konferencji wschodniej, w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski. Niestety Dominika Opala i Kajka Śpiewak nie sprostały przeciwniczkom z RKS Okęcie Warszawa i odpadły z rozgrywek.

Dzień później awans wywalczyła jednak drużyna młodzików w składzie: Kamil Majchrzak i Paweł Zawisza. Nas zawodnicy dowodzeni przez kapitana Macieja Wściubiaka pokonali ekipę UNTS Warszawa 2/1.

 

KLIKNIJ!Gości z Warszawy w składzie: Michał Bedra i Hubert Parchomiuk podejmowaliśmy w Pabianickiej hali tenisowej. Pierwszy punkt dla Winnera zdobył debel Majchrzak/Zawisza. Nasi zawodnicy nie wykazali się gościnnością pokonując pewnie rywali bez straty gema.

 

Przysłowiową kropkę nad i postawił Kamil, który w pojedynku pierwszych rakiet pewnie pokonał Michała Bedrę 6/1 6/1.

 

 

 

KLIKNIJ!Zacięte widowisko zaprezentowali zawodnicy grający na drugich rakietach w obydwu klubach. W meczu tym Zawi nieznacznie uległ/ Hubertowi Parchomiukowi 6/2 2/6 6/7 (4)

 

 

 

KLIKNIJ!Finałowy turniej, w którym wystąpi osiem najlepszych drużyn w Polsce zostanie rozegrany już w dniach 8-10.01 w Bytomiu. Powodzenia Winnerzy!