ImageWkrótce minie dopiero trzecia rocznica powstania serwisu winner.switch.pl. Tymczasem nasz licznik odwiedzin wskazał już 500000 wejść.

W imieniu założyciela klubu Macieja Wściubiaka oraz zespołu rekadcyjnego uprzejmie dziękujemy za czytanie naszej witryny. Niemiernie  miło nam dowiadywać, że strona budzi zainteresowanie nie tylko w naszym regionie czy województwie ale w całym tenisowym kraju. Dowody zaufania odnotowujemy w księdze gości, korespondencji mailowej, jak również w kontaktach bezpośrednich podczas kuluarowych rozmów w trakcie turniejów tenisowych.
Warto przypomnieć, że pierwszy artykuł pojawił się 1 lutego 2008 r. i opisywał zwycięstwo Kajki Śpiewak w Pabianickim WTK do lat 12.

Od tej pory w samym dziale "aktualności" pojawiły się 262 newsy. Sumując artykuły znajdujące się w pozostałych działach wychodzi nam, że niniejszy tekst jest 297 informacją pojawiającą się na stronie.

Bardzo dużą popularnością cieszy się księga gości. Do tej pory użytkownicy dokonali w niej 2092 wpisów.

Będziemy starali się dalej pracować na wasze zaufanie. Już wkrótce start kolejnego sezonu zimowego i kolejne relacje. Zapraszamy!