KLIKNIJ!

STZ Return Opoczno zorganizował turniej tenisowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych. Rozgrywki odbyły się 22 grudnia 2010 roku, w trzech kategoriach wiekowych.

Wśród najmłodszych dziewcząt, rywalizujących w kategorii do lat 10 bardzo dobrze spisała się nasza młodziutka zawodniczka - Maja Śpiewak, która zdobyła puchar za II miejsce.
W turnieju udział wzięli zawodnicy i zawodniczki z Opoczna, Piotrkowa Tryb. i Rawy Mazowieckiej. Głównym organizatorem tenisowej imprezy był Zbigniew Wereszka, trener Maćka Domańskiego i założyciel STZ Return, któremu dziękujemy za zdjęcie.

Rozgrywki najmłodszych przebiegały systemem każdy z każdym w grupie, według zasad minitenisa.

Ośmioletnia Majka znakomicie radziła sobie w starciach ze starszymi zawodniczkami. Nasza winnerka pokonała kolejno Julię Szymańską 10/1 10/1, Zosię Blazić 10/4 10/5, Justynę Wiktorowicz 11/9 10/6 oraz Zuzię Blazić 10/7 10/7.

W meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju Maja stoczyła pasjonujący pojedynek z Natalią Stępień. Po zwycięstwie w pierwszym secie 10/5, w drugiej odsłonie triumfowała rywalka 10/4. O wszystkim zadecydował minimalnie przegrany III set 11/13.

Gratulujemy Mai oraz zwyciężczyni, jak również wszystkim uczestnikom turnieju i organizatorom.
Cieszymy się, że coraz częściej możemy relacjonować występy naszej najmłodszej zawodniczki.