KLIKNIJ!W Pabianicach, dniach 23-24.11 odbyły Mistrzostwa Województwa Łódzkiego tenisistów do lat 12.

PKTZ Winner reprezentowało troje zawodników: Natalia Szkudlarek, Maja Śpiewak oraz Mateusz Szkudlarek. Do Piotrkowa dwa brązowe medale przywiozła Maja, jeden przypadł Natalce.
W turnieju singlowym dziewcząt rozwinąć skrzydeł naszym skrzatkom nie pozwoliła Ines Maciejszyk z łódzkiego MKT, która wysoko pokonała najpierw Natalkę, następnie Maję. Na szczęście wcześniej Maja w swoim pierwszym pojedynku wygrała z Oliwią Szczurkowską (TUKS Zduńska Wola) 6/2 6/2, co pozwoliło jej stanąć na III stopniu podium.

KLIKNIJ!Nasze Winnerki wspólnie wystąpiły w turnieju deblowym. W związku z tym, że do rywalizacji zgłosiły się zaledwie 4 pary, rywalizacja rozpoczęła się od fazy półfinałowej. Mai i Natalii niewiele zabrakło, by zagrać o tytuł. Niestety po dramatycznym meczu uległy Zuzannie Kociubie i Barbarze Przybylskiej (NST Łódź) 6/4 0/6 7/10.

Jedno zwycięstwo na swoim koncie odnotował Mateusz Szkudlarek, który w pierwszej rundzie miał wolny los. Mati w walce o ćwierćfinał okazał się lepszy od Łukasza Mieleszkiewicza (TUKS Zduńska Wola) 6/1 6/0. W 1/4 turnieju niewiele już mógł zdziałać w pojedynku z nr 3 w kraju Szymonem Kielanem (PKT Pabianice) przegrywając bez zdobyczy gemowej.

Z kolei w deblu Mateusz w parze z Kacprem Wereszką (STZ Return Parczówek) w pierwszym meczu musieli uznać wyższość Jakuba Lesmana i Aleksandra Orlikowskiego (PKT Pabianice).

Cały sezon przed nami. Czekamy na kolejne występy Mai, Natalii i Mateusza.