KLIKNIJ!19 października w Opocznie odbył się turniej Tenis 10 o Puchar Prezesa STZ „RETURN-OPOCZNO”.

Do rywalizacji przystąpili nasi młodzi zawodnicy - Adam Majchrzak w kategorii pomarańczowej oraz Karol Rynkiewicz w kategorii czerwonej.

Obydwaj zaprezentowali się z dobrej strony zajmując drugie miejsca. Kolejnym naszym akcentem była wizyta w charakterze gościa turnieju naszego eksportowego juniora Kamila Majchrzaka.
W kategorii pomarańczowej, a więc 9 latków zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy, w których kolejność decydowała o grze o miejsca.

Adaś pokonał 10/1 Igora Włodarskiego oraz 11/9 Miłosza Renkiela. W finale stoczył zacięty pojedynek Hubertem Hadałą. Gra toczyła się na dystansie jednego seta. Ostatecznie po meczu pełnym emocji 6/4 zwyciężył Rzeszowianin.

KLIKNIJ! KLIKNIJ! KLIKNIJ!


Karol występujący w kategorii czerwonej wziął udział w prawdziwym maratonie. 8 latkowie rywalizowali w jednej grupie tocząc mecze na dystansie dwóch tiebreaków. Nasz zawodnik pokonał aż siedmiu rywali - Błażeja Wereszkę 2/0, Antoniego Snokowskiego 2/0, Miłosza Renkiela 2/1, Remigiusza Podlewskiego 2/0, Oskara Kitlińskiego 2/0, Bratłomieja Urbańczyka 2/0 i Wojciecha Wiktoriwicza 2/1. Nie udało się wygrać jedynie w starciu z rewelacyjną Martą Nadajewską.

KLIKNIJ! KLIKNIJ! KLIKNIJ!

Turnieje Tenis 10 w Opocznie charakteryzują się miłą tenisową atmosferą. Tym razem dodatkową atrakcją była wizyta starszych kolegów. Kamila Majchrzaka, naszego byłego zawodnika Maćka Domańskiego oraz Jana Malmona - czołowego kadeta kraju.

Gratulujemy naszym młodziutkim zawodnikom osiągniętych wyników. Czekamy na kolejne występy.

KLIKNIJ! KLIKNIJ!