KLIKNIJ!Na kortach przy ul. Belzackiej tenisiści rywalizują w XVII edycji cyklu OSIR CUP 2013.

Tradycyjnie najmłodsi i nieco starsi, zrzeszeni i niezrzeszeni, licencjonowani i bez licencji tenisiści mają możliwość spędzać piątkowe popołudnia na sportowej rywalizacji.

Odbyły się już 3 turnieje, w których nasi reprezentanci – Maja Śpiewak, Natalia Szkudlarek, Mateusz Szkudlarek i Adam Majchrzak dali nam wiele powodów do radości.

 

KLIKNIJ!Najlepiej tenisiści Winnera wypadli w trzecim turnieju, rozgrywanym 24 maja. Wówczas Adam Majchrzak zwyciężył w kategorii do lat10, natomiast Natalia Szkudlarek i Mateusz Szkudlarek triumfowali kategorii do lat 14.

Warto dodać, że Mateusz zwyciężył po raz drugi.

KLIKNIJ!Najlepszy okazał się również w pierwszym turnieju cyklu. Konsekwentnie punktuje również Maja, która regularnie melduje się w górnych rejonach tabeli.

Przed nami jeszcze wiele piątkowych emocji.

Po trzech turniejach Mateusz prowadzi w klasyfikacji chłopców do lat 14. Wśród dziewcząt w tej samej kategorii drugie miejsce zajmuje Natalia, natomiast piąte Maja. Adam w gronie zawodników do lat 10 również plasuje się na drugiej pozycji.

Oczywiście kategorie wiekowe są raczej umowne. Decydują również umiejętności i warto w tym momencie podkreślić, że nasi reprezentanci są na ogół młodsi od swoich rywali.

KLIKNIJ! KLIKNIJ!