KLIKNIJ!Kolejny udany występ zaliczył 8 letni Adam Majchrzak, który 23 marca udał się do Warszawy by wziąć udział w turnieju z cyklu CCS SPORTTEAM TOUR w kategorii czerwonej, czyli zawodników urodzonych w roku 2005 lub później.


Do rywalizacji przystąpiło 10 zawodników podzielonych na dwie grupy. Adaś w swojej grupie odniósł cztery pewne zwycięstwa. Pokonał kolejno Mikołaja Dąde 10/2, Franka Pastuszkę 10/3, Jasia Walickiego 10/0 i Antoniego Wodzickiego 10/7.

 


O finał rywalizowało czterech najlepszych zawodników. Nasz zawodnik dobrze się spisał pokonując Oliwiera Sawickiego 10/3.

KLIKNIJ!KLIKNIJ! KLIKNIJ!

W decydującym o zwycięstwie w całym turnieju meczu nasz młody Winner doznał goryczy porażki. Mimo młodego wieku utytułowany już rywal - Nikodem Barcik okazał się dobrze wyszkolonym i ogranym zawodnikiem. Dodatkowo nieprzyzwyczajony do przegrywania Adaś nieco się pogubił i nie pokazał pełni swoich możliwości przegrywając 2/10. Nagroda główna - smartfon pojechał więc na Górny Śląsk.


Nikt jednak nie narzeka. Po pierwsze gratulujemy drugiego miejsca, po drugie każda porażka czegoś uczy. Takich nauk młodzi tenisiści mają przed sobą jeszcze setki.